Лікарняний Джобса підкосив акції Apple

admin Новини бізнесу

Лікарняний Джобса підкосив акціГолова корпорації Apple Стів Джобс взяв лікарняний, залишивши замість себе головного операційного директора Тіма Кука, повідомляє All Things Digital. Рішення Джобса моментально відбилося на вартості акцій компанії.

На біржі у Франкфурті акції Apple просіли на 8%, потім трохи «підросли» - до 6%. Аналітики припускають, що лікарняна відпустка Джобса серйозно спотворить динаміку індексу Nasdaq (яка в понеділок була закрита у зв'язку зі святами).

Втім, навряд чи компанія і її показники так вже сильно постраждають через відсутність на робочому місці свого харизматичного лідера - і нинішні просідання вартості акцій є, швидше, реакцією на несподівані новини.(Можливо зацікавить - Фінансові показники Intel б'ють історичні рекорди)

Стів Джобс в своєму листі співробітникам компанії повідомив, що, незважаючи на свою відпустку, продовжить приймати стратегічні для компанії рішення. Виконуючий обов'язки голови компанії Тім Кук не вперше береться за цю роботу. У 2004 році він керував Apple, коли Джобс відновлювався після операції, в 2005 став керуючим компанії, і в минулому році, коли Джобс відпочивав і відновлювався, теж підміняв шефа.

Експерти давно охрестили Тіма Кука наступником Джобса, який рано чи пізно займе його місце. Деякі вважають, що це станеться вже зараз: з лікарняного Стів Джобс не повернеться, і протягом року генеральним директором призначать Кука.

Вконтакте
Pinterest