Корпорація News може оголосити про продаж MySpace

admin Новини бізнесу

Корпорація News може оголосити про продаж MySpaceКорпорація News, за інформацією веб-джерел, до кінця цього тижня розраховує отримати кілька пропозицій про покупку соціальної мережі MySpace.

Про намір позбутися від MySpace імперія Руперта Мердока заявила на початку лютого. У News вважають, що соцмережа, переживає далеко не кращі часи, отримає більш високі шанси на успіх, якщо змінить власника.

Як повідомляться, зацікавленість у частковому або повному придбанні MySpace можуть висловити п'ять або більше потенційних покупців. У їх числі називаються приватні інвестиційні фонди THL Partners, Redscout Ventures і Criterion Capital. Є також думка, що купити мережу можуть китайський інтернет-холдинг Tencent, Відеомузичний портал Vevo і один із засновників MySpace Кріс Де Вулф (Chris De Wolfe).

За неофіційною інформацією, News Corp. розраховує виручити за MySpace більше $ 100 млн. У 2005 році пан Мердок заплатив за цей сервіс близько $ 580 млн.

Якщо з якихось причин покупець так і не визначиться, News спробує залучити нових інвесторів або реорганізувати MySpace самостійно.

Вконтакте
Pinterest