Nokia і HTC підписали угоду про співпрацю

admin Новини бізнесу

Nokia і HTC підписали угоду про співпрацюПовні умови операції не розголошуються, однак компанії заявляють, що розглянуть і подальші вигоди від співпраці.

Найбільший тайванський виробник смартфонів HTC уклав мирову угоду з фінською Nokia. Про це повідомляє агентство AFP. Підписана угода передбачає не тільки крос-ліцензування старих патентів, але і спільну розробку в сфері мобільних обчислень.

НТС виплатить Nokia грошову суму, а також передасть їй патентне портфоліо LTE, що призведе до подальшого зміцнення ліцензійних позицій Nokia, - йдеться в офіційному повідомленні НТС.

Угода була підписана через два дні після того, як суд у Німеччині визнав HTC винною в порушенні патентів Nokia. Вердикт змусив би HTC зняти з продажів кілька самих ходових моделей і зайнятися їх переробкою.

Наприкінці минулого року американські відомства схвалили операцію з продажу мобільного підрозділу Nokia американському гігантові Microsoft. Сума угоди становить 5440000000 євро ( 7.2 млрд доларів). Крім покупки підрозділу Microsoft отримає патенти Nokia на мобільні пристрої на наступні 10 років.

Вконтакте
Pinterest