Nokia переведе виробництво телефонів в Азії

admin Новини бізнесу

Nokia переведе виробництво телефонів в АзіїФінська компанія до кінця року звільнить 4 тис. чоловік і перенесе збірку телефонів в Азію.

Про це повідомляє CNet з посиланням на заяву Нікласа Савандер (Niklas Savander), віце-президента Nokia по ринках. Скорочення бізнесу очікуються на фабриках декількох країн, серед яких Мексика, Угорщина та Фінляндія, виробництво на них продовжиться, але в менших обсягах.

Перенесення виробничих потужностей, за словами Савандер, допоможе компанії поліпшити продукцію і швидше впроваджувати інновації за рахунок близького місцезнаходження постачальників. Він упевнений, що в результаті компанія стане більш конкурентоздатною.

Нагадаємо, що останній квартал 2011 року Nokia закінчила збитками в € 1,07 млрд. Згідно з фінансовим звітом компанії, продажі її мобільних телефонів знизилися на 29%.

Азіатські країни і, в першу чергу, Малайзія, Таїланд, Тайвань і особливо Китай, пропонують виробникам не тільки недорогу робочу силу, а й інженерні ресурси, досвід у проектуванні та всезростаючий рівень виробництва. Основне виробництво Apple зосереджено в Китаї, і в плани компанії не входить змінювати цю практику всупереч бажанням американського уряду.

Вконтакте
Pinterest