Nokia скоротить 10 тисяч робочих місць

admin Новини бізнесу

Nokia скоротить 10 тисяч робочих місцьФінський виробник мобільних телефонів піде на серйозне скорочення робочих місць у спробі знизити витрати.

Заводи Nokia у Фінляндії, Німеччині та Канаді будуть закриті, а їх директори - Ніклас Савандер (Niklas Savander), Мері МакДауелл (Mary McDowell) і Джеррі Деварда (Jerri DeVard) - звільнені, повідомляє Bloomberg Businessweek з посиланням на повідомлення компанії.

10 тис. працівників Nokia будуть звільнені до кінця 2013 року - одна п'ята від загальної кількості робочих місць у фінській компанії. Це дозволить Nokia знизити свої витрати на 3 млрд євро. «Ми повинні змінити свою операційну структуру і переконатися, що ми створюємо структуру, здатну підтримувати наші амбіції в конкурентній боротьбі», - заявив генеральний директор Nokia Стівен Елоп (Stephen Elop).

У рамках програми реструктуризації Nokia також оцінить ефективність своїх непрофільних активів. Деякі з них будуть продані. Компанія оголосила, що вже продала свій бізнес з виробництва люксових телефонів Vertu європейськый приватній акціонерній компанії EQT за 200 млн євро. У Nokia залишилося 10% акцій Vertu, повідомляє The Verge.

Чистий збиток Nokia в першому кварталі поточного року склав € 929 млн. Доходи впали на 29% до € 7350000000 в порівнянні з минулим роком. Компанія втратила лідерство в світі, поступившись ним південнокорейському виробникові Samsung. У квітні рейтингове агентство Moody's знизило кредитний рейтинг фінського виробника мобільних телефонів на один пункт до Baa3 з негативним прогнозом.

Вконтакте
Pinterest