PayPal зібралася в космос

admin Новини бізнесу

PayPal зібралася в космосПлатіжна система PayPal заснувала PayPal Galactic - спільноту експертів галузі електронної комерції і вчених, яка покликана відповісти на питання: як оплачувати товари та послуги, якщо покупець знаходиться у відкритому Космосі?

 «Астронавтам, які місяцями живуть в Космосі, потрібно оплачувати свої рахунки на Землі і разважальні послуги, якими вони хочуть користуватися за межами планети, - пояснює агентству Fox News Ануй Наяр (Anuj Nayar), директор зі зв'язків з громадськістю корпорації PayPal. - Подорожуючи в Космосі і досліджуючи нові планети, нам все одно доведеться платити за життя як на Землі, так і в Космосі, але як ми будемо це робити, поки залишається неясним ».

«Можливо, нам не вдасться відповісти на це питання сьогодні, або навіть цього року, але одне ясно: в Космосі немає місця паперовим грошам. PayPal вже стала двигуном платежів за допомогою Інтернету і телефону, через кордони держав. Ми з нетерпінням чекаємо розповсюдження електронних платежів за межі нашого світу », - прокоментував Девід Маркус (David Marcus), президент PayPal.

Спільнота засновано за підтримки Інституту SETI (SETI - програма пошуку позаземного розуму). В рамках цієї ініціативи PayPal почне кампанію по збору фінансування діяльності інституту на краудфандінговому сайті FundRazr.

Вконтакте
Pinterest