Пол Аллен почав другий патентно-хрестовий похід на провідні інтернет-корпорації

admin Новини бізнесу

Interval Licensing скоригувала свої претензіїКомпанія Interval Licensing, підконтрольна мільярдерові, одному з «батьків» Microsoft Полу Аллену, скоригувала свої претензії до найбільших інтернет-корпорацій.

Нагадаємо, що в серпні поточного року Interval Licensing звернулася до суду, заявивши, що Apple, Facebook, Google, YouTube, Yahoo!, AOL, eBay, Netflix, Office Depot, OfficeMax і Staples порушують ряд її патентів.

Близько двох тижнів тому суд відхилив цей позов, пояснивши, що в ньому немає жодної назви продукту або веб-сервісу, в яких нібито незаконно використовуються захищені технології.(Новина -Український ринок онлайн-реклами «заробив» 280 млн.)

Interval Licensing зрозуміла натяк суду. Так, Apple звинувачують у порушенні патентів, що описують у тому числі методику порівняння атрибутів контенту для визначення спорідненості; остання, як тепер з'ясувалося, використовується в iTunes, App Store і інших розробках.

З продуктів Google в позові Interval Licensing згадані поштовий сервіс Gmail, служби Google Videos, Google Maps, Orkut і ін.

Як і раніше, Interval Licensing буде домагатися накладення заборони «на незаконне використання захищених розробок» і виплати компенсації.

Вконтакте
Pinterest