В 2011 році послуги телекомпровайдерів подорожчають на 5 - 10%

admin Новини бізнесу

В 2011 році послуги телекомпровайдеров подорожчаютьЗа словами директора Телекомунікаційної палати України Костянтина Грицака, причинами подорожчання стануть підвищення собівартості обладнання, зростання тарифів на електроенергію, а також планове збільшення розміру відрахувань правовласникам відповідно до укладених договорів. Таким чином, подорожчання послуг на 5 - 10% є цілком обгрунтованим.

«На відміну від провайдерів, що працюють на напівлегальної основі, компанії, що працюють« в белу», більш схильні до впливу такого роду факторів. А очікуване подорожчання послуг буде свідчити як раз про прозорість роботи», - коментує ситуацію директор Телекомунікаційної палати України Костянтин Грицак.(Можливо сподобається -«Укртелеком» продав облігації)

На думку експертів ТПУ, на сьогоднішній день чесним провайдерам не представляється можливим утримувати ціни на попередньому рівні, оскільки це незмінно відіб'ється на якості надаваних послуг і призведе до зниження інвестиційної привабливості телекомунікаційного сектора.

У свою чергу «сірі» та «чорні» провайдери, що уникають багатьох необхідних виплат, можуть дозволити собі й далі пропонувати користувачам занижені тарифи, створюючи таким чином неконкурентні умови ведення бізнесу в сегменті телекому.

«Підвищення цін на телекомпослуг не буде істотним і виходить, в основному, з об'єктивних причин: підвищення відрахувань провайдерів правовласникам, оплата регулярних витрат, індексація зарплат співробітників. Крім того, з урахуванням рівня інфляції 2010 року, озвученого Держкомстатом, тенденція цілком очевидна. Таким чином, за рахунок незначного підняття цін, легальні провайдери зможуть продовжити надання якісних послуг клієнтам», - упевнений експерт.

Нагадаємо, що в листопаді 2010 року директор Спілки кабельного телебачення України Олександр Швець вже озвучив прогноз про подорожчання послуг кабельних операторів мінімум на 10% у зв'язку з інфляцією і модернізацією системи.

Вконтакте
Pinterest