Постачання планшетів перевищать 58 млн. штук у 2014 році

admin Новини бізнесу

Постачання планшетів перевищать 58 млн. штук у 2014 роціЧергову спробу вгадати майбутнє планшетів зробили аналітики - на цей раз, фахівці компанії In-Stat.

Аналітики бачать в якості рушійних сил зростання ринку планшетів появу нових видань - журналів, газет і книг - у формі, призначеній для споживання за допомогою планшетів, збільшення кількості програм для планшетів, призначених для доступу до web-сторінок, електронної пошти та соціальних мереж, і відеоматеріалів.

Програми, такі, як складні ігри, більш захоплюючі, ніж ігри, проектовані для смартфонів і інших мобільних пристроїв, будуть створюватися прискореними темпами. Все це підвищить попит на планшети. Вже в 2014 році обсяг поставок цих пристроїв перевищить 58 млн штук, впевнені в In-Stat.(Раніше прогнозували що продажі планшетів можуть вирости в 12 разів)

Цікаво, що за результатами опитування, проведеного компанією, найбільш популярними областями програми можливостей планшетів є електронна пошта і перегляд web-сайтів. Так використовують планшети 68% і 66% опитаних.

«Хоча споживчий ринок зараз є основною метою планшетів, комерційний ринок також представляє потенційну можливість доходу для виробників планшетів, - вважає Джим Мак-Грегор (Jim McGregor), фахівець In-Stat. - Моделі використання і вимоги користувачів будуть відрізнятися на комерційному ринку, але в міру того, як ринок планшетів в цілому стане більш визначеним протягом наступного року, можливості для планшетів на бізнес-ринках стануть більш очевидними ».

P.S. Nokia відкриє нове виробництво

Вконтакте
Pinterest