Rambus купує Cryptography Research

admin Новини бізнесу

Rambus купує Cryptography ResearchКомпанія Rambus, яка позиціонує себе як «однією з основних світових компаній з ліцензування технологій», оголосила про укладення угоди, що передбачає придбання приватної компанії Cryptography Research.

Областю спеціалізації Cryptography Research є розробки в сфері захисту інформації та ліцензування цих розробок.

Покупка обійдеться Rambus в 342,5 млн. доларів. Лише 167,5 млн. доларів із цієї суми буде виплачено грошовими коштами. Частина угоди буде оплачена 6,4 млн. акцій Rambus. Ще 50 млн. доларів протягом трьох років співробітники Cryptography Research отримають у вигляді готівки і акцій.

Придбання розширить портфель патентів, що належать Rambus, забезпечивши компанії додатковий дохід. Щорічно випускається більше п'яти мільярдів напівпровідникових продуктів, у яких використовуються ліцензовані у CRI технології. Список ліцензіатів включає Atmel, Infineon, Microsoft, NXP, Raytheon, Renesas, Samsung, STMicroelectronics, Toshiba і Visa. За оцінкою Rambus, угода окупить себе вже в 2013 році.

Рада директорів вже схвалила операцію. Очікується, що вона завершиться протягом літа, коли буде дотримана прийнята в таких випадках процедура.

Вконтакте
Pinterest