Реструктуризація призвела Sony до значних збитків

admin Новини бізнесу

Реструктуризація призвела Sony до значних збитківКомпанія Sony відзвітувала про результати фінансово-господарської діяльності за підсумками роботи у другому кварталі фіскального року, який завершився 30 вересня.

В звітному періоді Sony отримала сукупний дохід у сумі $ 17450000000. Це на 7,2% перевищує показник аналогічного кварталу попереднього року. Збільшити дохід вдалося завдяки успішним продажам ігрових консолей PlayStation і високому попиту на сенсори зображення. Але в інших сегментах спостерігається зниження обсягів продажів. Так, продажі смартфонів скоротилися з 10 млн до 9,9 млн пристроїв, але дохід в даному сегменті незначно виріс через зниження курсу ієни.

В минулому кварталі компанія Sony отримала операційний збиток в сумі 785 млн, хоча аналогічний період минулого року вдалося закінчити з операційним прибутком. Збиток виник в результаті списання гудвілу мобільного бізнесу. Чистий збиток зафіксований в звітному кварталі на рівні $ 1,2 млрд. Такий фінансовий результат став наслідком проведення реструктуризації та виходу з бізнесу з випуску ПК.

Разом з тим, Sony замінила керівника підрозділу з випуску мобільних пристроїв. Нинішній глава цього підрозділу Кунімаса Сузукі (Kunimasa Suzuki) стане виконавчим віце-президентом Sony Entertainment. На його місце 16 листопада прийде Хироки Тоток (Hiroki Totoki), який зараз займає пост виконавчого віце-президента з фінансових питань та корпоративного розвитку. В якості нового керівника він має намір збільшити виручку мобільного підрозділу, хоча сама компанія Sony знизила прогнозні показники доходу.

Вконтакте
Pinterest