Російська Yota Devices іммігрує в Канаду

admin Новини бізнесу

Російська Yota Devices іммігрує в КанадуРосійська компанія Yota Devices в 2014 році перенесе свою штаб-квартиру з Москви в Торонто або Ватерлоо в Канаді. Про це розповів генеральний директор Yota Devices Владислав Мартинов виданню Financial Post.

Компанія робила свій вибір між США і Канадою, але вирішила зупинитися на останній з причини більш низьких витрат, податкових пільг і державної підтримки.

За словами Мартинова, в Канаді знаходяться багато колишніх співробітників BlackBerry Ltd., яких планує залучити в штат Yota. Він зазначив, що серед колишніх співробітників BlackBerry є блискучі інженери. В Yota вже працюють 15 вихідців з Blackberry, а також кілька екс-співробітників Nokia.

У плани Yota входить залучення близько $ 100 млн капіталу за допомогою інвестиційного банку Jacob Securities. Компанія також розглядає можливість виходу на канадську біржу в 2015 році.

В даний час більше 70% співробітників Yota, серед яких Мартинов і ряд топ-менеджерів російської компанії, вже знаходяться за межами країни. Компанія має представництва в Торонто, Франкфурті та Сінгапурі.

Народжений в Росії Владислав Мартинов емігрував до Канади в 2000 році. В 2011-му він став гендиректором Yota Devices.

Міжнародна приватна компанія Yota Devices займається розробкою і виробництвом високотехнологічного абонентського LTE-обладнання (модеми, роутери, смартфони). Компанія заснована в 2009 році.

Вконтакте
Pinterest