Samsung заплатить Apple 290450000 доларів

admin Новини бізнесу

Samsung заплатить Apple 290450000 доларівПостанову про штраф виніс федеральний суд міста Сан-Хосе в штаті Каліфорнія. У ході розслідування було з'ясовано, що південнокорейська корпорація Samsung Electronics використовувала розробки американської компанії Apple, що відносяться до iPhone і iPad.

Таким чином, було виготовлено тринадцять моделей гаджетів, американська компанія вказувала на двадцять шість. В Apple не зовсім задоволені рішенням суду, адже компанія подавала позов на 379 800 000 доларів за порушення патентів. Адвокат американської корпорації Херолд Макеліні однак вважає, що таке рішення суду "покладе край порушенням у сфері нашої інтелектуальної власності".

У серпні минулого року суд визнав компанію Samsung винною в порушенні патентів Apple і зобов'язав виплатити 1,05 мільярда доларів. Пізніше сума компенсації була скорочена до 405 мільйонів доларів, а справу направлено на перегляд. 18 листопада апеляційний суд США зобов'язав суд у Сан-Хосе переглянути звернення Apple про заборону на продажу на американській території смартфонів Samsung.

В червні, південнокорейська компанія Samsung звинуватила Apple в порушенні патенту. Йшлося про технології 3G і можливості одночасно передавати дані для декількох інтернет-сервісів. Комісія США з міжнародної торгівлі прийняла рішення заборонити продаж iPhone 4, iPhone 3GS, iPad 3G і iPad 2 3G. Однак 4 серпня Адміністрація президента США Барак Обама наклала вето на заборону на продаж старих моделей продукції Apple - iPhone і iPad. Наступні слухання з питання порушення патенту між компаніями призначені на березень 2014 року.

Вконтакте
Pinterest