Слухання позову щодо заборони смартфонів Samsung в США почнуться в грудні

admin Новини бізнесу

Слухання позову щодо заборони смартфонів Samsung в США почнуться в грудніСуддя Люсі Ко (Lucy Koh) постановила, що слухання за позовом про заборону імпорту в США восьми смартфонів Samsung розпочнуться 6 грудня.

Суддя також опублікувала розклад подачі документів - Apple повинна буде представити свою позицію не більше ніж на 30 аркушах до 19 жовтня, тоді як Samsung підготує відповідь до 9 листопада. Слухання стосуватимуться вимоги Apple заборонити на території США продажі восьми смартфонів Samsung у зв'язку з вердиктом суду, який визнав, що пристрої південнокорейської фірми порушують шість патентів компанії з Купертіно.

Серед пристроїв, що викликали претензії Apple, згадуються смартфони Samsung Droid Charge, Galaxy Prevail, Galaxy S 4G, Galaxy S2 Epic 4G, а також кілька модифікованих операторами стільникового зв'язку моделей Galaxy S2. За рішенням суду, Samsung має виплатити Apple компенсацію в розмірі $ 1,05 млрд, однак юристи південнокорейського вендора вже оскаржили вердикт в судах вищої інстанції.

Тим не менш, вирок вже вплинув на вартість акцій Samsung - в понеділок котирування впали на 7,5%, що призвело до скорочення капітлізаціі компанії на $ 14 млрд.

Вконтакте
Pinterest