Sony вимагає заборонити імпорт телефонів LG в США

admin Новини бізнесу

Корпорація Sony направила ITC скаргу на LG Electronics.Корпорація Sony направила до Комісії США з міжнародної торгівлі (ITC) скаргу на компанію LG Electronics.

Південнокорейський виробник телефонів звинувачується в незаконному використанні запатентованих технологій Sony. Всього у скарзі згадується вісім патентів, пов'язаних з розробками засобів управління в мобільних телефонах, відображенням списку номерів, передачею сигналів та ін.

Sony вважає, що LG незаконно застосовує ці технології в апаратах Lotus Elite, Neon, Remarq, Rumor 2, Xenon і ін Корпорація просить ITC накласти заборону на імпорт продукції LG, що порушує патенти, до Сполучених Штатів. Позов також спрямований у федеральний суд Лос-Анджелеса.(Новина -Пол Аллен почав другий патентно-хрестовий похід)

LG є третім за величиною виробником стільникових апаратів (після Nokia і Samsung). За оцінками Gartner, в минулому кварталі компанія продала 27500 тисяч телефонів, що відповідає 6,6% ринкової частки. Nokia і Samsung контролюють 28,2 і 17,2%.

Вконтакте
Pinterest