Sony втрачає прибуток

admin Новини бізнесу

Sony втрачає прибутокSony відзвітувала про роботу у третьому кварталі поточного фінансового року, що завершився 31 грудня.Виручка і чистий прибуток виробника електроніки і комп'ютерної техніки падає. Це пов'язано з одного боку зі зміцненням курсу ієни по відношенню до іноземних валют, а з іншого - з жорсткою конкурентною боротьбою на ринку плоскопанельних телевізорів.

Sony змушена знижувати ціни на продукцію, тому ТБ-підрозділ в минулому кварталі зазнав збитків у розмірі 13 млрд ієн ($ 159 млн).(Новина - AMD і NVidia тіснять Intel)

Виручка за звітний період склала 2,2 трлн ієн (близько $ 27 млрд), що на 1,4% менше показника третій чверті попереднього фінансового року. Чистий прибуток впав майже на 9% - з 79,2 до 72,3 млрд ієн (приблизно $ 886 млн).

Компанія змушена скоригувати прогноз за обсягом річної виручки в бік зменшення: якщо раніше Sony говорила про 7,4 трлн ієн ($ 90700 млн), то тепер звучать 7200 млрд ($ 88200 млн).

У поточному фінансовому році (закінчиться в березні) Sony розраховує продати до 15 млн приставок PlayStation 3 і близько 8 млн PlayStation Portable. Роком раніше поставки цих консолей становили 13 і 9,9 млн відповідно. Прогноз по продажах телевізорів знижено з 25 до 23 млн штук.

Вконтакте
Pinterest