Співзасновник Skype інвестує в Wire

admin Новини бізнесу

Співзасновник Skype інвестує в WireСпівзасновник Skype, однієї з найбільш популярних служб голосового та текстового спілкування, Янус Фрііс і команда ветеранів індустрії запустили новий сервіс під назвою Wire - щось більше, ніж звичайний месенджер. Сервіс поєднує в собі більшість найбільш затребуваних функцій, якими володіють конкуруючі рішення, включаючи можливість пінгувати контакти.

За словами пана Фріїса, Wire є сучасною мережею для комунікації.

На даному етапі клієнтська програма Wire доступна для користувачів iOS, Android і OS X. Вона відрізняється простим і зручним у використанні інтерфейсом, витриманому в мінімалістичному стилі, і дозволяє виконувати наступні операції: синхронізувати діалоги, обмінюватися повідомленнями, організовувати групові чати, здійснювати голосові дзвінки, обмінюватися зображеннями, музикою, відео і т.д. Якість голосового зв'язку має бути зразковим, оскільки у разі Wire задіюється Open Source аудіокодек Opus. Єдиним великим жирним мінусом Wire є відсутність підтримки відеоконференцзв'язку. Втім, цю функцію повинні додати трохи пізніше, разом з підтримкою формату HTML5.

У Wire, як і у випадку інших сучасних месенджерів, велику увагу було приділено питанню забезпечення безпеки. Головний виконавчий директор Wire Джонатан Крістенсен запевняє, що програма використовує наскрізне шифрування. Причому шифруються всі дані, передані між ЦОД компанії.

В даний час компанія працює над PC-версією Wire і планує зробити її доступною менш ніж за квартал.

На даний момент додаток є безкоштовним, проте сервіс працює тільки за запрошеннями. У майбутньому творці планують додати платні преміум-функції.

Вконтакте
Pinterest