Тепер повернути кошти за покупки в Google Play можна впродовж 2 годин

admin Новини бізнесу

Тепер повернути кошти за покупки в Google Play можна впродовж 2 годинПри здійсненні покупок в магазині Google Play користувачі мають можливість відмовитися від свого придбання і повернути гроші на рахунок. Така опція доступна обмежений проміжок часу.

Раніше на прийняття рішення про доцільність покупки користувачеві відводилося всього 15 хвилин. Цього часу не завжди було достатньо, щоб протестувати програму або гру і визначитися з їх корисністю. Тепер же компанія Google пішла назустріч користувачам і збільшила період часу, протягом якого можна отримати відшкодування грошей за невідповідний додаток. Тепер на прийняття рішення відводиться 2 години.

Щоб скористатися функцією повернення грошей за куплені програми та ігри, необхідно запустити додаток Google Play Store і вибрати пункт «Мої додатки». Далі необхідно вибрати додаток, покупку якого потрібно скасувати, і натиснути на нього, щоб відкрити сторінку з детальною інформацією. Протягом 2 годин після покупки користувачеві буде доступний варіант «Повернути платіж». При цьому кошти не будуть списані з банківської карти. У виписці про транзакції будуть вказані тільки відомості про авторизацію.

Також в Google Play існує функція автоматичного скасування покупки. Якщо протягом двох годин після покупки додатка користувач не завантажить його на мобільний пристрій, покупка буде автоматично скасовано.

Вконтакте
Pinterest