Texas Instruments скоротить інвестиції в процесори для планшетів і смартфонів

admin Новини бізнесу

Texas Instruments скоротить інвестиції в процесори для планшетів і смартфонівКомпанія Texas Instruments заявила про зміну пріоритетів діяльності. Про це заявив старший віце-президент компанії по процесорам для вбудованої техніки Грег делагіл (Greg Delagi). За його словами, Texas Instruments серйозно скоротить фінансування проектів з виробництва процесорів для смартфонів і планшетів, а новим пріоритетом компанії стануть чіпи для вбудованої техніки.

У світі мобільної техніки Texas Instruments відома своєю системою OMAP, побудованою на процесорному ядрі ARM. Чіпи Texas Instruments використовуються в деяких пристроях Archos, планшетах Kindle Fire HD, смартфонах LG і ряді іншої техніки.

Останнім часом Texas Instruments конкурувала з такими виробниками як Qualcomm, що володіє брендом Snapdragon, і Nvidia, що виробляє процесори Tegra. Однак технологічні рішення в галузі архітектури чіпів двома останніми компаніями зробили пропозиції Texas Instruments практично неконкурентоспроможними, що призвело до скорочення виручки компанії.

Вконтакте
Pinterest