Творці Youtube купили Tap11

admin Новини бізнесу

Творці Youtube купили Tap11Творці Youtube Чед Херлі (Chad Hurley) і Стів Чен (Steve Chen) не стали обмежуватися покупкою Delicious. Компанія AVOS придбала інтелектуальну платформу Tap11, повідомляє TechCrunch.

Tap11 - це платформа для аналізу згадок компаній, брендів і конкретних продуктів в соціальних мережах. За допомогою цього сервісу маркетологи можуть стежити за ефективністю проведених ними кампаній та акцій, реагувати на позитивні і негативні відгуки, залучати потенційних і вже існуючих шанувальників брендів і продуктів у спілкування, формувати їх лояльність і т.д.

Передбачається, що куплена (природно, разом з командою) компанія дозволить AVOS створити «найкращу платформу для зберігання, обміну, пошуку та публікації цікавої інформації» - що в перекладі з алегоричної на звичайну мову, мабуть, означає можливість втілити SMM у звичну для рекламодавців форму рейтингів та інші красиві фантики.

Сума угоди не уточнюється. Нагадаємо, що минулого тижня стало відомо про те, що творці Youtube купили Delicious. Чим фактично врятували його, так як, за чутками, Yahoo збиралися популярний у гіків сервіс просто-напросто закрити - як раніше надійшли з кількома проектами. Логічно припустити, що і цей сервіс був куплений як раз для створення нової і «кращої» платформи.

Вконтакте
Pinterest