Twitter буде коштувати $ 7 млрд

admin Новини бізнесу

Twitter буде коштувати $ 7 млрдЗамість того, щоб йти на IPO, Twitter залучає мільйони доларів від приватних інвесторів. Це збільшить ринкову вартість компанії до $ 7 млрд.

У той час як інтернет-компанії, такі як Zynga і Groupon, активно виходять на IPO, Twitter продовжує шукати приватних інвесторів.

Сервіс мікроблогів Twitter веде новий раунд переговорів з приватними інвесторами. Якщо переговори будуть успішними, компанія отримає мільйони доларів вкладень, які піднімуть її ринкову вартість до $ 7 млрд, пише The Wall Street Journal.

Сім місяців тому Твіттеру вже вдалося залучити $ 200 млн. венчурних інвестицій від компанії Kleiner Perkins Caufield & Byers. У результаті ринкова вартість Twitter зросла до $ 3,7 млрд.

Залучаючи приватні інвестиції, Twitter намагається нагнати конкурентів, які за допомогою первинних публічних розміщень можуть значно збільшити вартість своїх компаній (наприклад, Groupon і Zynga, за оцінками експертів, завдяки IPO збільшать свою вартість до $ 20 млрд). У той же час, приватні інвестиції дозволяють Twitter виграти час, щоб розробити стратегію монетизації сервісу, яка, в порівнянні з іншими великими «доткомами», поки є недостатньо зрілою.

Хоча Твіттер може похвалитися зростаючої користувацькою базою, рекламний бізнес компанії не приносить таких доходів, як бізнес Groupon або Zynga.

Створений в 2006 році сервіс мікроблогів сьогодні має більше 200 млн зареєстрованих акаунтів. Цього року доходи Твіттера від реклами, за даними дослідницької компанії eMarketer, складуть $ 150 млн. у порівнянні з $ 45 млн. в минулому році. Для порівняння, доходи Zynga в минулому році склали $ 597 млн, чистий прибуток - $ 91 млн. Виручка Groupon в першому кварталі поточного року склала $ 644 700 000, хоча компанія не була прибутковою.

Сьогодні основний рекламний інструмент Твіттера - це рекламний твіт, який виглядає як звичайний короткий пост довжиною не більше 140 знаків. Рекламні твіти транслюються на певних твіттер-акаунтів, або проявляються у видачі, коли будь-який користувач шукає щось через пошук Твіттер.

Зараз Твіттер працює над технологією впровадження рекламних твітів безпосередньо в новинні стрічки користувачів. Крім того, компанія збирається впровадити технологію пошукової реклами, подібної технології Google. Рекламне оголошення буде відрізнятися від пошукових рекламних твітів, які є на озброєнні компанії на сьогоднішній день.

Справжнім переворотом для Твіттера став вихід у минулому місці програми для продукції Apple, що дозволяє власникам «яблучних» гаджетів одним кліком постити фотографії та посилання в своєму Твіттері.

Ініціативи з монетизації Твіттера в основному виходять від генерального директора Діка Костоло (Dick Costolo), який раніше працював менеджером по продукції Google. Саме він повернув в Твіттер творця сервісу мікроблогів і виконавчого директора мобільного платіжної системи Square Джека Дорсі (Jack Dorsey) і привів Сатью Патель (Satya Patel), екс-менеджера по продуктах Google. Саме ці люди тепер працюють над підвищенням юзабіліті Твіттер. Вони хочуть зробити його зміст більш наочним для нових користувачів, розбивши інформацію з різних тематичних блоків. Крім того, вони збираються використовувати деякі технології Facebook.

Твіттер продовжує швидко рости. За даними ComScore Inc, на Twitter.com в травні було 139 млн унікальних відвідувачів з усього світу, у порівнянні з 90 млн роком раніше. «Ми зростаємо як на дріжджах», - заявляє Дік Костоло.

Вконтакте
Pinterest