Twitter може купити музичний сервіс SoundCloud

admin Новини бізнесу

Twitter може купити музичний сервіс SoundCloudКерівництво Twitter може ініціювати покупку популярного музичного сервісу SoundCloud. Про це повідомляє Re/Code з посиланням на анонімні джерела.

Видання дізналося про можливу операцію від інформаторів в Twitter і SoundCloud. Офіційні представники компаній від коментарів відмовилися.

Які-небудь подробиці і сума операції поки не уточнюються. За даними Re/Code, в січні 2014 SoundCloud отримав 60 мільйонів доларів, виходячи з оцінки всієї компанії в 700 мільйонів.

Якщо угода відбудеться, вона стане наймасштабнішою в історії Twitter. До цього рекорд в 300 мільйонів доларів був поставлений при купівлі компанії MoPub, яка займається мобільною рекламою.

SoundCloud - це безкоштовний сервіс, який називає себе YouTube для аудіо. Він дозволяє завантажувати аудіофайли в хмару, прослуховувати їх в мережі і ділитися посиланнями на них. У жовтні 2013 аудиторія сервісу становила 250 мільйонів користувачів в місяць.

SoundCloud був першим музичним сервісом, який інтегрувався з картками Twitter: якщо користувач ділиться посиланням на аудіо, його читачі можуть прослухати цю пісню прямо в твіті, не переходячи на сторонній майданчик.

У березні портал GIGAOM опублікував дослідження, результати якого свідчать, що в Twitter посилання на SoundCloud публікують більше, ніж на будь-які інші музичні сайти. Сервіс обігнав таких серйозних конкурентів, як Spotify, Last.fm і Shazam.

У квітні 2013 Twitter запустив сервіс Twitter Music рекомендувавший користувачам треки залежно від того, що обговорюють їх друзі та цікаві їм знаменитості. Треки для прослуховування надавали партнери - музичні додатки Spotify і Rdio, а купити їх можна було через iTunes. Через рік сервіс закрили.

Twitter закінчив другий квартал фінансового року зі збитками в 132 мільйони доларів. Аналітики відзначають, що в останні місяці темпи приросту аудиторії сервісу сповільнилися.

Вконтакте
Pinterest