Twitter вийде на IPO в кінці року

admin Новини бізнесу

Twitter вийде на IPO в кінці рокуTwitter подасть документи на розміщення на біржі в кінці 2013 року. Компанія вже веде переговори з банками про організацію IPO.

Twitter проводить попередні переговори з банками, щоб вибрати андеррайтерів IPO. Про це повідомляє The New York Post. Серед можливих претендентів на роль організаторів публічного розміщення інтернет-компанії - JPMorgan Chase, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Citigroup, Bank of America і Credit Suisse.

У процесі переговорів генеральний директор Дік Костоло (Dick Cosotolo) і фінансовий директор Twitter Майк Гупта (Mike Gupta) заявили банкірам, що хочуть уникнути надмірного ажіотажу і публічної уваги протягом первинного публічного розміщення, як це було у випадку з Facebook.

Це не перша згадка в ЗМІ про швидкий вихід сервісу мікроблогів на IPO. Наприкінці минулого місяця USA Today виявила на LinkedIn відкриту «Твіттером» вакансію фінансового менеджера, серед обов'язків якого фігурувала підготовка документів для Комісії з цінних паперів перед IPO. Як писали All Things Digital, IPO «Твіттера» може відбутися в кінці цього року або на початку 2014ого.

Капіталізація Twitter оцінюється в $ 10 млрд.

Вконтакте
Pinterest