Twitter знову підозрюють у купівлі Soundcloud

admin Новини бізнесу

Twitter знову підозрюють у купівлі SoundcloudTwitter все ж думає про покупку музичного сервісу, повідомляє п'ятого травня Financial Times з посиланням на джерела. Особливий інтерес у компанії викликають популярні сервіси Soundcloud і Spotify. Компанія задумалася про те, як розширити свою аудиторію, коли Уолл-стріт висловив свої побоювання щодо її уповільнення. У зв'язку з цим з січня 2014 акції Twitter подешевшали майже на 50%.

У травні пройшов слух, що Twitter обговорював з Soundcloud можливість покупки, проте з сервісом домовитися не вдалося. Аналітики відзначали, що якщо Twitter купить SoundCloud, то ця операція стане наймасштабнішою в історії американської компанії.

На думку видання, інтерес Twitter до покупки музичних сервісів відродила угода Apple-Beats, яка підтвердилася минулого тижня. Apple витратить на покупку потокового музичного сервісу і виробника популярних навушників Beats 3 млрд доларів. Експерти розглядають угоду як спробу Apple домогтися успіху на ринку потокових музичних сервісів. У минулому році Apple представила радіо-сервіс під назвою iTunes Radio. Цього року, за деякими даними, компанія планує запустити сервіс за межами США. Раніше повідомлялося, що в наступній версії програмного забезпечення - iOS 8 - може з'явитися функція розпізнавання музичних треків.

SoundCloud - це безкоштовний сервіс, який називає себе YouTube для аудіо. Він дозволяє завантажувати аудіофайли в хмару, прослуховувати їх в мережі і ділитися посиланнями на них. У жовтні 2013 аудиторія сервісу становила 250 мільйонів користувачів в місяць.

SoundCloud був першим музичним сервісом, який інтегрувався з картками Twitter: якщо користувач ділиться посиланням на аудіо, його читачі можуть прослухати цю пісню прямо в твіті, не переходячи на сторонній майданчик.

У квітні 2013 Twitter запустив сервіс Twitter Music, який рекомендував користувачам треки залежно від того, що обговорюють їх друзі та цікаві їм знаменитості. Треки для прослуховування надавали партнери - музичні додатки Spotify і Rdio, а купити їх можна було через iTunes. Через рік сервіс закрили.

Twitter закінчив другий квартал фінансового року зі збитками в 132 мільйони доларів. Аналітики відзначають, що в останні місяці темпи приросту аудиторії сервісу сповільнилися.

Вконтакте
Pinterest