У США заборонили продавати iPhone 4 і iPad

admin Новини бізнесу

У США заборонили продавати iPhone 4 і iPadАмериканський регулятор заборонив застарілі, але все ще популярні моделі продукції Apple.

Samsung Electronics здобула перемогу над Apple Inc в їх давньому спорі по мобільних патентах. Комісія з міжнародної торгівлі США (ITC) видала наказ, що забороняє продажу застарілих, але все ще популярних продуктів Apple в США, пише Reuters.

Йдеться про патент передачі даних через бездротову технологію 3G. Під заборону потрапили такі пристрої, як iPhone 4, iPhone 3GS, Ipad 3G і iPad 2 3G. Апарати збираються в Азії і поширюються в США мобільним оператором AT&T. Президент США Барак Обама має 60 днів на розгляд справи. Якщо він не накладе вето на заборону, він набуде чинності.

«Ми розчаровані тим, що комісія скасувала раніше винесене рішення і плануємо подати апеляцію. Сьогоднішнє рішення не впливає на доступність продуктів компанії Apple в США », - сказала прес-секретар Apple Крістін Хьюет (Kristin Huguet).

Це перша перемога Samsung в суперечках з Apple в США. «Яблучна» корпорація почала війну патентів з Android в 2010 році. Протидія компаній йде в 10 країнах. У 2012 році в американському суді Apple вдалося відсудити у Samsung компенсацію в $ 1 млрд за порушення п'яти патентів. Після апеляції, за рішенням суду, сума компенсації була знижена до $ 598,9 млн.

Вконтакте
Pinterest