Угода між Microsoft і Nokia схвалена відомствами

admin Новини бізнесу

Угода між Microsoft і Nokia схвалена відомствамиОперація між корпораціями Microsoft і Nokia схвалена відомствами - американським Мін'юстом і у Федеральній комісії з торгівлі. Про це повідомляється в прес-релізі.

Ми чекаємо, коли всі наші партнери в Nokia приєднаються до сім'ї Microsoft, і ми дуже раді, що Міністерство юстиції одноголосно схвалило угоду без якихось обмежувальних умов, - йдеться в заяві Microsoft.

У Єврокомісії додали, що угода Microsoft і Nokia навряд чи виключить конкурентів з ринку. Оскільки юридичних перешкод для здійснення угоди більше немає, її планується закрити до I кварталу 2014 року.

20 листопада акціонери фінської компанії Nokia схвалили операцію з продажу мобільного підрозділу американському гігантові Microsoft. Сума угоди становить 5440000000 євро (7.2 млрд доларів). Крім покупки підрозділу Microsoft отримає патенти Nokia на мобільні пристрої на наступні 10 років.

Після оголошення про покупку, сотні робітників у китайському місті Дунгуань почали протестувати проти несправедливої​​, на їхню думку, компенсації, яку вони отримали після того, як Nokia продала свій мобільний підрозділ Microsoft.

Вконтакте
Pinterest