Український ринок онлайн-реклами «заробив» 280 млн.

admin Новини бізнесу

український ринок інтернет-реклами заробив 280 млн.У 2010 році український ринок Інтернет-реклами «заробив» близько 280 млн. грн. Про це повідомив виконавчий директор Української асоціації інтернет-реклами (УАІР) Андрій Заблоцький.

За словами Заблоцького, ринок 2010 року показав результати в 280 млн. грн.

«Це дуже суттєвий приріст і великі можливості для агентств і майданчиків - задіяти ці ресурси на розвиток інструментарію і навичок», - зазначив він.

З характерних тенденцій цього року: велика популярність соціальних мереж у рекламодавців, при знижующихся темпах приросту української аудиторії в соціальних мережах, за винятком Facebook.(Можливо зацікавить - Україна продала програм на 1 млрд.)

«Вона, мабуть, знаходиться на початку свого розвитку в Україні. Також хочу відзначити сильно зрослий інтерес у рекламодавців до закордонних ресурсів, в першу чергу - російськомовних», - розповів Заблоцький.

Нагадаємо, згідно з прогнозом заступника голови Інтернет Асоціації України (ІнАУ) Олександра Ольшанського, в 2011 році ринок реклами зросте.

« ... Це головний прогноз, бо, повторюся, рекламні гроші в Мережі є визначальними з точки зору розвитку. Всі дають приблизно однакові оцінки, близько 60-ного зростання на рік. Тобто, якщо оцінювати реалістично, то це означає, що він виросте на 40% в розрахунку на одного Інтернет-користувача», - заявив Ольшанський.

Вконтакте
Pinterest