Уряд США виплатить $ 50 млн за піратство

admin Новини бізнесу

Уряд США виплатить $ 50 млн за піратствоУряд США погодився виплатити $ 50 млн. компанії Apptricity в Техасі, яка в 2012 році пред'явила звинувачення в тому, що військові незаконно використовують її програмне забезпечення.

ПЗ компанії використовувалося американськими військовими на п'яти серверах і кількох тисячах робочих станцій. Воно призначалося для відстеження руху військ і вантажів. У підсумку, уряд зобов'язали виплатити $ 1,35 млн за кожен сервер. Представники влади не прокоментували ситуацію.

Apptricity зазначила, що отримані кошти будуть вкладені в розвиток бізнесу. При цьому армія також залишатиметься клієнтом. Відзначається, що обидві сторони процесу вийшли з інциденту з професіоналізмом.

Тим часом світові ЗМІ продовжують публікувати дані, отримані від колишнього агента американських спецслужб Едварда Сноудена. Нещодавно стало відомо, що американські спецслужби моніторили і збирали дані про відвідування порнографічних сайтів. Ці дії були частиною плану з дискредитації або нанесення шкоди іміджу тих, кого АНБ вважає радикалами.

Вконтакте
Pinterest