В Apple працює 30% жінок

admin Новини бізнесу

В Apple працює 30% жінокЧастка жінок, які працюють у представництвах компанії Apple по всьому світу, становить 30%. За цим показником яблучний гігант знаходиться на одному рівні з компаніями Google і Yahoo !, пише The Wall Street Journal.

У компанії підкреслили, що в топі Apple недавно стало більше жінок. Анджела Арендтс, що прийшла з компанії Burberry зайняла посаду старшого віце-президента з роздрібних та онлайн-продажу, а Ліза Джексон курирує питання компанії, пов'язані із захистом навколишнього середовища.

Apple також відзвітувала за етнічними показниками американського штату співробітників. Частка білих співробітників складає 55%, 15% - азіати, 11% - представники країн Латинської Америки, а 7% - афроамериканці. Ці цифри включать в себе працівників, які працюють в магазинах компанії в США.

При цьому, як зазначає видання, сукупна частка латиноамериканців та афроамериканців в Apple вище, ніж у інших компаній в Силіконовій Долині. В топ компанії увійшов американець кубинського походження Еді Кью - старший віце-президент з програмного забезпечення.

В супровідному до звіту листі глава Apple Тім Кук повідомив про плани компаній розширити різноманіття штату. Скажу так: як глава компанії, я незадоволений цими цифрами - пише Тім Кук. Вони не є для нас чимось новим, і ми досить довгий час працювали над їх поліпшенням. У нас є прогрес, і ми маємо намір залишатися такими ж інноваційними в питаннях етнічного різноманіття і рівності статей, як в технологічному секторі.

Apple випустила звіт по штату, пішовши за прикладом інших технологічних гігантів Долини. В результаті цього в галузі актуалізувалися обговорення соціокультурного та етнічного різноманіття штатів лідируючих компаній.

Наприкінці минулого року колишня глава британського медіахолдингу Pearson Марджорі Скардіно увійшла до ради директорів інтернет-компаніі Twitter. Призначення Скардіно стало першим в історії компанії призначенням жінки в керівництво інтернет-компанії.

Багато бізнес-аналітики відзначають, що жінки потрібні в керівництві інтернет-компаній не тільки для того, щоб дотримувалася рівність, а й для більшої ефективності при розробці нових продуктів. Як показує ряд досліджень, жінки частіше за чоловіків користуються соцмережами, а керівництво, яке складається з обох статей, дозволяє приводити компанію до більшого розвитку, інновацій та отриманню прибутку.

Жінки часто очолюють департаменти з бізнес-розвитку, ЗМІ, кадрам, і розвитку бізнесу на міжнародному ринку. Однак такі приклади, як президент і головний виконавчий директор компанії Yahoo! Марісса Майєр і член ради директорів Facebook Шеріл Сандберг прийнято вважати радше винятком, ніж правилом в світі керівництва інтернет-компаній. До ради директорів Google також входять жінки Дайан Б. Грін, Енн Метер і Ширлі М. Тілгман.

Вконтакте
Pinterest