Вартість Groupon знизилася удвічі з моменту виходу на IPO

admin Новини бізнесу

Вартість Groupon знизилася удвічі з моменту виходу на IPOЦіна на акції купонного сервісу Groupon з листопада минулого року знизилася з $ 20 до $ 9,97 за штуку.

Для компанії ціна в $ 9,97 за акцію стала рекордно низькою з моменту первинного розміщення цінних паперів Groupon на біржі, передає Bloomberg. На такій вартості зупинилися торги на нью-йоркській біржі ввечері в п'ятницю, після того, як акції подешевшали на 3,3%.

Компанії необхідно краще перетворювати своє зростання в прибуток, вважає аналітик Ерман Ленг (Herman Leung) з Susquehanna International Group. Незважаючи на те, що продажі компанії виросли на 14% до $ 492 200 000, її збитки перевищили $ 65 млн у четвертому кварталі, у третьому кварталі компанія втратила $ 10,6 млн.

Нагадаємо, що перший фінансовий звіт Groupon перед інвесторами після виходу на біржу спричинив скандал і судові розгляди. Компанія «переписала» показники за четвертий квартал, у результаті спочатку заявлений ​​прибуток зменшився на $ 14,3 млн і склав $ 492,2 млн.

Вконтакте
Pinterest