Виручка Microsoft знову б'є рекорди

admin Новини бізнесу

Виручка Microsoft знову б'є рекордиMicrosoft відрапортувала про роботу у другому кварталі поточного фінансового року, що закінчився 31 грудня.

Виручка корпорації досягла рекордних $ 20 млрд. Це приблизно на 5% більше, ніж у другій чверті попереднього фінансового року, коли «Майкрософт» отримала $ 19 млрд.

Дохід підрозділу, що спеціалізується на операційних системах Windows, впав майже на третину - до $ 5,1 млрд. Офісні продукти і бізнес-пакети, навпаки, принесли на 24% більше виручки, ніж роком раніше, - $ 6 млрд. Підрозділ розважальних продуктів, що спеціалізується, зокрема, на ігрових приставках, показав зростання на 55% - до $ 3,7 млрд; в компанії відзначають, що за два місяці було реалізовано понад 8 млн. контролерів Kinect.(Можливо зацікавить -Kingston купить частку в  JMicron)

На тлі скоротився попиту на комп'ютери під управлінням операційних систем Windows, у споживчому сегменті чистий прибуток Microsoft за рік впав з $ 6,66 до $ 6,63 млрд. Прибуток в перерахунку на один цінний папір склав 77 центів.

Після оголошення фінансових результатів акції корпорації подешевшали на 24 цента, або 0,83%, - до $ 28,63.

Вконтакте
Pinterest