Виручка Microsoft зросла на 18%

admin Новини бізнесу

Виручка Microsoft зросла на 18%Софтверний гігант оголосив фінансові результати за дев'ять місяців 2012-2013 року.

Microsoft оголосила фінансові результати за дев'ять місяців 2012-2013 фінансового року, що закінчився 31 березня. Однак, на тлі хороших показників, фінансовий директор корпорації йде у відставку.

Квартальний прибуток софтверного гіганта виріс на 19%, до $ 6,06 млрд. Виручка склала $ 18,8 млрд (приріст порівняно з аналогічним періодом минулого року - 8,2%). З поправкою на відкладену виручку та штраф у розмірі $ 733 млн, накладений Єврокомісією, Microsoft заробила 65 центів на акцію, йдеться у звітності за III квартал фінансового року (січень-березень 2013 року).

Підрозділ Microsoft Business Division продемонстрував 8-відсоткове зростання виручки - до $ 6,32 млрд. Серверний відділ (Server & Tools) отримав виручку $ 5040000000, що на 11% більше у порівнянні з минулим роком. Головним двигуном тут стали успішні продажі SQL Server і рішень System Center. Підрозділ, відповідальний за просування Windows, показав стрімке зростання. Його виручка склала $ 5,7 млрд, що на 23% більше, ніж було зафіксовано в першому кварталі минулого року.

Виручка Online Services Division зросла на 18% (до $ 832 млн), а самим активним зростанням відзначився підрозділ Entertainment and Devices Division - 56%, до $ 2,53 млрд. Компанія відзначила також зростання числа користувачів Xbox LIVE до 46 млн по всьому світу (на 18% більше, ніж торік).

«Наш Серверний відділ продовжує процвітати, - сказав головний операційний директор Microsoft Кевін Тернер (Kevin Turner). Корпоративні клієнти все частіше звертаються до Microsoft для своїх ІТ-технологій і, як наслідок, ми продовжуємо забирати частку від наших конкурентів у ключових областях, в тому числі в хмарних обчисленнях, платформах даних і віртуалізації».

Проте, пізніше стало відомо, що Microsoft залишає фінансовий директор Пітер Кляйн (Peter Klein), який у доповіді високо оцінив фінансові досягнення корпорації. Причини, що спонукали його піти у відставку, поки не відомі.

Вконтакте
Pinterest