Yahoo! оголосила про скорочення 2 тис. співробітників

admin Новини бізнесу

Yahoo! оголосила про скорочення 2 тис. співробітниківІнтернет-компанія Yahoo! звільнить 2 тис. співробітників в рамках реорганізації робочого процесу.

Компанія хоче стати «менше, спритніше, прибутковіше і готовою до інновацій», говориться в прес-релізі Yahoo!. Скорочення кадрів дозволить заощадити близько $ 375 млн на рік, вважають в компанії.

До скорочень в компанії на повну ставку працювало близько 14 тис. чоловік. З 4 квітня компанія почала сповіщати співробітників про звільнення.

Журналісти AllThingsD припускають, що це не останні звільнення в Yahoo!, і скорочення 2 тис. осіб - це лише «верхівка айсберга».

Акції компанії зреагували на звістку падінням на 0,5%. 17 квітня компанія представить звіт про фінансові результати за квартал.

Компанія стала втрачати свої позиції на ринку після того, як зірвалася операція по злиттю з Mocrosoft в 2008 році. У вересні минулого року була звільнена глава компанії Керол Бартц (Carol Bartz). Пост гендиректора зайняв колишній топ-менеджер PayPal, Скот Томпсон (Scott Thompson). Засновник компанії Джері Янг (Jerry Yang) залишив Yahoo! цього року задля реалізації "інших цілей".

Вконтакте
Pinterest