Yahoo запланувала купити Dailymotion

admin Новини бізнесу

Yahoo запланувала купити DailymotionПошукова система може придбати до 75 відсотків акцій відеохостингу. Yahoo веде переговори про придбання контрольного пакету акцій Dailymotion, одного з найпопулярніших в світі онлайн відеосервісів. Якщо угода відбудеться, вона може стати найбільшою покупкою для Yahoo з часу призначення на посаду гендиректора Марісси Майєр (Marissa Mayer), пише Reuters.

Yahoo може купити до 75 відсотків акцій Dailymotion, який належить французькій телекомунікаційній компанії France Telecom-Orange. Вартість сайту становить близько 300 мільйонів доларів.

«Ми не можемо підтвердити, спростувати або прокоментувати припущення про потенційні переговори між Yahoo і Orange на даний момент», - заявив керуючий директор Dailymotion Роланд Гамільтон (Roland Hamilton) в листі. Решта учасників також відмовилися від коментарів.

Нагадаємо, що нещодавно на технологічній конференції в Goldman Sachs Майєр заявила про те, що партнерство Yahoo з Microsoft не принесло очікуваної частки ринку і доходів.

Вконтакте
Pinterest