YouTube монетизував прямі трансляції

admin Новини бізнесу

YouTube монетизував прямі трансляціїТепер партнери YouTube можуть брати гроші за перегляд прямих трансляцій з заходів або включати в них рекламу.

Для різних країн можна встановити різну вартість перегляду.

Для партнерів YouTube стала доступна безкоштовна програма Wirecast, що дозволяє створювати і транслювати в YouTube відео професійної якості в реальному часі. За допомогою програми можна переключатися між кількома аудіо і відеоджерелами, додавати медіафайли і зображення, використовувати різні ефекти накладення.

Трансляцію тепер можна подивитися в режимі попереднього перегляду до публікації на YouTube. Інструменти аналітики в реальному часі вважають загальну кількість переглядів відео і кількість одночасно підключених до трансляції користувачів.

YouTube приурочив нововведення до дня народження сервісу прямих трансляцій. Хоча сервіс YouTube Live існує вже рік, до цих пір не всі користувачі, які підписалися на сервіс, отримали до нього доступ, і не всім затвердженим партнерам доступні нові функції.

«Якщо ви один з багатьох людей, хто просив доступ до YouTube Live, але поки його не отримав, ми хочемо подякувати вам за терпіння. Ми розробили нові функції, враховуючи, що набагато більше людей почнуть використовувати YouTube Live, і, як ми говорили рік тому, цьому процесу потрібен час, щоб отримати широке розповсюдження», - сказано в блозі YouTube.

Вконтакте
Pinterest