Як розблокувати сторінку в контакті

admin FAQ

Як розблокувати сторінку в контакті

Як розблокувати сторінку в контакті. Сайт вконтакті є самим відвідуваним інтернет ресурсом країн СНГ. Останнім часом почастішало поняття "смс шахраї", які від імені адміністрації сайтів (в даному випадку вконтатке.ру) просять відправити смс повідомлення для того щоб розблокувати сторінку вконтакті.

Як бути в такому випадку і чи варто відправляти смс для розблокування сторінки.

Хочу відразу сказати, що якщо пропонують відправити (а не отримати) СМС або пройти сертифікацію аккаунта - це стовідсотковий вірус.

Користувачів, які зареєструвалися до введення функції активації акаунтів, це ніяк не стосується (тобто зареєстровані до вересня 2009). Активація абсолютно безкоштовна і не вимагає оправки повідомлень.

Як розблокувати свою сторінку в контакті

Існує кілька варіантів вирішення проблеми з розблокування сторінки vkontakte:

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts - перевірте цей файл (відкривати через блокнот), якщо там є щось про Вконтакте (vkontakte.ru, vk.com) - видаліть ці рядки. (Увага. Прі цьому ви повинні бути адміністратором комп'ютера).

Якщо у вас на жорсткому диску є файл vkontakte.exe або VK.exe (перевірте пошуком) - видаліть його.

Ваш комп'ютер заражений вірусом, який змінив реєстр. Неправильне зміна реєстру може порушити роботу Вашої системи.

Щоб видалити вірус, зробіть наступне:

  • Пуск - Виконати - regedit.exe
  • Виберіть шлях - \HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters
  • У вкладці Parameters в правій частині вікна з'явиться меню з ім'ям файлу, його типом і значенням.

Виберіть DataBasePath та натисніть на нього правою кнопкою миші, натисніть Змінити. Змініть значення на %SystemRoot%\System32\drivers\etc (якщо у Вас таке ж значення, то замінювати його не потрібно і необхідно виконати алгоритм з Варіанта № 1, що відноситься до файлу hosts).

Так само рекомендується перевірити комп'ютер на наявність вірусів і змініть паролі від поштової скриньки і від ВКонтакте.

Якщо вам все одно нічого не допомогло, і ви не розблокували сторінку вконтакті то читайте статтю про те як відновити сторінку в контакті.

Ось і все про те, як розблокувати сторінку в контакті.

Вконтакте
Pinterest