Як розкрутити групу ВК безкоштовно і самостійно?

admin FAQ

 

Як створити і розкрутити групу в Вконтакті?

Створити і розкрутити групи ВК - це простіше простого. Чесно кажучи, складно виділити якісь окремі рецепти, які б підходили всім. У кожного своя група, своя тематика, і тому підходи повинні бути різні. Ніякої «чарівної кнопки», яка різко зробить Вас популярним, не існує. Ми розповімо Вам спочатку про створення груп.

 

Як створити групу або публічну сторінку?

 • Для того, щоб створити групу, треба:
 • Перейти в розділ «Мої групи»
 • Натиснути «Створити спільноту».
 • Вибрати тип такого співтовариства. Це може бути група, захід або публічна сторінка. Внизу Під кожним пунктом написано докладний опис - що Ви купуєте зі створенням такого типу спільноти.
Так виглядає кнопка «Створити групу»
Так виглядає кнопка «Створити групу»
Опис типів груп
Опис типів груп
 • Після цього Ви вводите назву і натискаєте «Створити спільноту».
 • Все, подальші дії Ваші полягають в наповненні спочатку шапки групи (т. Е. Опису і аватарки групи), а потім в первинному наповненні контенту, щоб Вам було що рекламувати.
Опис групи
Спочатку Вам потрібно викласти відразу десять-двадцять постів, а потім поставити таймер, і на таймері кожні дві-три години додавати один пост. Це дозволить створити ілюзію активності адміністрації.
Завантажити фотографію

Красива аватарка - полуспеха групи

Тут ми плавно підходимо до того, як розкрутити групу Вконтакті безкоштовно самостійно.

 

Як розкрутити групу Вконтакті самостійно?

 

Для цього можна використовувати найрізноманітніші технології та методики. Головним методом як і раніше залишається особистісний підхід. Якщо Ви пишете приватне повідомлення, то з величезною вірогідністю на нього звернуть увагу. Якщо ж Ви просто показуєте людині рекламу в стрічці або тим більше збоку (де Вконтакті показує тільки рекламу), то на Вас взагалі можуть не звернути уваги. Для того, щоб розкрутити групу ВК через особисті повідомлення, звичайно, може не вистачати часу. Зрештою, не всім дано бути дійсно балакучими людьми і добре піарити свою продукцію. Дуже навіть може бути, що Вас забанити за розсилку особистих повідомлень одного типу.

 

Як розкрутити паблік ВК самостійно безкоштовно, не наражаючись на Бан?

 

Для цього потрібно всього лише скачати спеціальний додаток, яке допоможе Вам розкрутити групу акуратно, не привертаючи до себе уваги адміністрації. Таким додатком є ​​Бробот. Як Бробот розкручує паблік? Для цього додаток Бробот може виробляти самі різні дії. це:

 • Лайки випадкових сторінок,
 • Лайки сторінок Ваших друзів,
 • Особисті повідомлення, такі, як Ви вкажете,
 • Додавання в друзі,
 • Адміністрація самої групи.
 • Пошук людей за відповідними критеріями, Ви можете налаштувати цільову аудиторію бота

Тим не менш, ми рекомендуємо все ж стежити за тим, що робить Бробот.

 

Як здійснюється розкручування за допомогою Бробота?

 

Для того, щоб розкрутити групу, Ви спочатку повинні створити обліковий запис конкретно під бота. Такий аккаунт дозволить Вам повністю звільнитися від тягот бана або заборони, які можуть бути накладені адміністрацією. Забанити, якщо що, бота, а не Вас. Тим більше, що Бробот може допомогти уникнути Бана. Потім Ви повинні призначити цей аккаунт адміністратором групи, щоб він міг розміщувати там контент і запрошувати друзів. Потім Ви відкриваєте пошук, шукаєте людей, що підходять під портрет Вашої цільової аудиторії. І нацьковував на них бота, вказуючи, що з ними робити - спочатку лайкнути фотографію або пост, потім додати в друзі, потім поговорити, а потім запросити в групу.

 

Як підібрати цільову аудиторію?

 

Для цього можна використовувати найрізноманітніші методики. Найкраще буде використовувати цільовий пошук по параметрам. Проаналізуйте, якщо Ви просуваєте товар або послугу, хто найчастіше користується цим товаром або цією послугою. Якщо Ви просуваєте жанр музики, то подивіться, яка аудиторія приходить на концерти таких груп. Обчисліть середній вік і відступите п'ять-шість років в кожну сторону. Це і буде віковий проміжок, в якому ми будемо шукати. Якщо Ваші товари - для сімейних людей (скажімо, їжа для немовлят), шукайте людей з сімейним статусом. Якщо ви обрали для реклами чоловічі товари (автозапчастини, таблетки для потенції, годинник, дорогі мобільні телефони і ноутбуки), то можете поставити фільтр саме на чоловічу аудиторію (але це необов'язково, так як багато жінок можуть купувати чоловічі речі в подарунок своїм чоловікам). Як видно, ВКонтакте надає найрізноманітніші фільтри для пошуку. Це істотно полегшує роботу рекламщика. Йому доводиться тільки скопіювати рядок налаштованого пошуку в бот, і той буде підбирати саме таких людей, писати саме їм. Це скорочує час пошуку і істотно підвищує конверсію переглядів в переходи.

 

Особливості накрутки іншими засобами

 

Як правило, накрутка за допомогою ботів простий накрутки (т. Е. Додавання «мертвих душ») не працює так добре, як хотілося б. Навіть якщо Вас не забанити, то швидше за все, Ви опинитеся «на дні» пошуку. Чому? Та тому що одного лише числа передплатників мало для того, щоб залучити справжніх відвідувачів. Ви знову і знову будете накручувати мертві душі, і знову і знову будете стикатися з проблемою відсутності конверсії. Бо справжньому користувачеві потрібно три речі - ефективний, потрібний товар або послуга, якісний контент в групі, включаючи зворотний зв'язок з передплатниками, і, нарешті, особистісний підхід до кожного клієнта.

Вконтакте
Pinterest