Як скачати музику з Вконтакті

admin FAQ

На сьогоднішній день соціальна мережа «Вконтакті» є однією з найпопулярніших на території України, і далеко за її межами. Але в даній мережі користувачі мають обмежені можливості. Для того, щоб мати більше можливостей, були створені спеціальні додатки (їх досить багато). Одним з таких додатків є VK MP3 MOD.

Цей додаток являє собою клієнта, свого роду поліпшена версія офіційного додатка «Вконтакті». Воно дозволяє користувачеві отримати додаткові можливості в соціальній мережі ВК. Як відомо адміністрація мережі вводить все більше і більше обмежень. Ось, наприклад, новий користувач мережі може прослуховувати музику всього 30 хвилин, а про скачування я взагалі не говорю. Більшість треків просто неможливо завантажити. За назвою додатки відразу видно, що воно направлено на музику. Завдяки йому користувачі можуть безперешкодно прослуховувати і завантажувати музику. Крім цього, є інші цікаві функції, наприклад, «МАСКА» - включать режим невидимки. Ви перебуваєте в мережі, відвідуєте сторінки, а для інших користувачів ви оффлайн.

Ще один приємний бонус, ви можете змінювати колірне оформлення додатка, можете вибрати іконку (як буде відображатися додаток на вашому екрані). Ви можете налаштувати як буде відображатися аватарка (кругла, закруглена або квадратна). Так само ви можете бачити вік інших користувачів (якщо він закритий). Можна відзначити друзів, їх імена будуть виділятися зі списку за кольором. Крім усього дане додаток дозволяє відключити настільки нав'язливу і всіма не улюблену рекламу.

Загалом налаштовувати свій аккаунт ВК, через це додаток ви можете на свій смак. Встановивши його, ви знайдете для себе ще масу цікавих можливостей. Завантажити додаток в Play Markete не вийде, так як додаток є не офіційним, а створено студентом з Мінська Єгором Метлицького. Користуйтеся розширеними можливостями соціальної мережі "Вконтакті" без реклами і обмежень.

Вконтакте
Pinterest