Як відновити сторінку в контакті?

admin FAQ

Як відновити сторінку в контакті. Дуже сильно в мережі інтернет зросли спроби злому сторінок користувачів vkontakte. Методів злому дуже багато. Більшість користувачів вконтакті не знають як уберегти себе від злому, тому зараз хочу розповісти як бути якщо вашу сторінку все таки зламали. Хоча я вам раджу - видалити сторінку в контакті.

Якщо при вході вконтакт вас просять надіслати смс, то вам необхідно виконати наступні дії, описані раніше за посиланням як розблокувати сторінку вконтакті.

Як відновити сторінку в контакті якщо її зламали?

Як відновити сторінку vkontakte.

Якщо пише що з вашої сторінки розсилався спам, то вам слід змінити пароль від сайту вконтакте.ру. При цьому у вас можуть зажадати підтвердження по смс (вам прийде повідомлення і ви повинні ввести його на сайті).

Як відновити свою сторінку вконтакті.

Якщо ви втратили доступ до своєї сторінці і ніяк не можете увійти на свою сторінку, то для цього вам слід перейти за адресою http://vkontakte.ru/restore.php.

Перейшовши за посиланням вам запропонують заповнити форму відновлення сторінки. Ви повинні знати, що чим більш докладно ви заповніть всі поля, тим більша ймовірність того, що ви отримаєте доступ до сторінки вконтакті.

Для того, щоб можна було ідентифікувати вас, вам слід надіслати копію паспорта, студентського, учнівського, водійського посвідчення або іншого документа, який може підтвердити вашу особистість і ще одне фото з фотографією на тлі вашої заповненої заявки.

Без фотографій заявки не розглядаються! Тому економте свій і чужий час!

У заявці є пункт "номер телефону", якщо ви раніше вказували його в настройках то вам доведеться вказати номер телефону тільки в пункті "Старий номер мобільного телефону", а якщо ви втратили старий номер, то ви вказуєте його в пункті "Старий номер мобільного телефону "плюс новий номер в пункті" Номер мобільного телефону ". А ось це як змінити номер телефону вконтакті.

Ось і все про те як відновити сторінку в контакті.

Вконтакте
Pinterest