Як записати відео з екрану?

admin FAQ

Як записати відео з екрану. Для запису відео з екрану вам знадобиться встановити спеціальну програму. Пропоную зупинитися на UVScreanCamera, плюсом якої є безкоштовність, простота і функціональність.

Так само хочу відзначити і те, що програма підтримує формати avi, swf, flv, gif, exe.

Запис відео з екрану

Настроїти програму для запису відео з екрану не важко. Запустивши програму ви відразу ж потрапляєте в меню з налаштуваннями, в яких можна вибрати область запису: Весь екран, вікно і виділену область. А також такі опції: "Приховувати при записі", "Записувати курсор", "Записувати звук" і дуже цікаву опцію "Напівпрозорі вікна" - яка відмінно підійде для запису багатошарових вікон.

Як записати відео з екрану?

Для того щоб почати запис достатньо натиснути на відповідну кнопку "Запис", для зупинки запису необхідно натиснути на сусідню кнопку "стоп", ну а для відтворення натиснути на "плей".

Запис відео з екрану

У програмі є редактор, причому досить хороший. За допомогою редактора ви можете монтувати зняте відео, додаючи звуки, картинки, винесення, тексти, ефекти та багато іншого. Для запуску редактора просто натисніть на кнопку "Редактор".

Крім налаштувань які ви бачите при вході в програму, є ще й інші в меню "Налаштування". У цих налаштуваннях можна вибрати Параметри запису відео, Установки роботи та демонстрації клавіатури, малювання ліній, зміна фону ну і звичайно ж каталог для збереження записаних файлів відео.

Єдиний мінус у тому, що без ліцензії запис відео з екрану можливий лише у двох форматах, рідному форматі програми і в exe. Але думаю це не буде великою проблемою.

Тепер ви дізналися як записати відео з екрану комп'ютера.

Вконтакте
Pinterest