Як зайти Вконтакті без пароля

admin FAQ

 

Як зайти на сторінку ВКонтакте без пароля

Більшість користувачів «ВКонтакте» використовують функцію автоматичного запам'ятовування паролів або зовсім не виходять з акаунтів на домашньому браузері. Це може зіграти злий жарт з користувачем, і він забуде, як авторизуватися «ВКонтакте». Вхід без пароля може знадобитися після очищення кеша або переустановлення операційної системи, а також після того, як аккаунт у соціальній мережі зламають. На жаль, зломи сторінок - не рідкість, і кращий спосіб убезпечити себе від зловмисників - не запам'ятовує дані про свій рахунок на робочому або чужому комп'ютері.

Як зайти на сторінку ВКонтакте без пароля

 

Як відновити пароль

 

  • Якщо ви забули пароль від сторінки «ВКонтакте», або дані в браузері зникли після очищення кеша або перевстановлення Windows, то авторизуватися в акаунті буде неможливо. Для початку доведеться відновити доступ, зробити це нескладно.
  • Відкрийте головну сторінку соціальної мережі. Нижче поля з логіном буде кнопка «Забули пароль?». Натисніть її. Відкриється вікно з логіном і електронною поштою.
  • Вкажіть свій логін та адресу електронної пошти, яку ви вказали при реєстрації в ВК. Якщо ви не хочете відновлювати доступ через пошту або ящик з якоїсь причини недоступний, можете вказати номер телефону, до якого прив'язана сторінка. Потім натисніть «Далі».
  • Відкриється нове вікно, в ньому вкажіть прізвище, яка була прописана в вашому профілі. Переконайтеся, що написали прізвище саме так, як вона вказана в акаунті: латиницею або кирилицею. Натисніть «Далі».
  • Сайт запропонує аккаунт. Якщо це правильні дані, підтвердіть, що це ваша сторінка. На телефон прийде повідомлення з кодом доступу. Зазвичай повідомлення приходить моментально, але це може статися і протягом десяти хвилин після підтвердження даних.
  • Введіть отриманий код і натисніть «Змінити пароль». Вкажіть нову комбінацію букв і цифр для пароля.
  • На вказаний при реєстрації номер телефону прийде новий код для входу в обліковий запис.

Це безкоштовний спосіб повернути доступ до аккаунту. Якщо ви забули логін і інші дані для входу на сайт, ні в самій соцмережі, ні на сторонньому сервісі вам не допоможуть їх впізнати. Тому не довіряйте шахраям, які будуть обіцяти відновлення даних. Не довіряйте також додатків і сервісів, які пообіцяють можливість авторизуватися в соцмережі без вказівки логіна-пароля. Це неможливо, тому втрачені дані доведеться відновлювати описаним вище способом. Однак ви не зможете цього зробити, якщо змінили телефон, електронну пошту або навіть забули свій логін. На цей випадок є інший спосіб відновлення доступу, більш довгий і трудомісткий.

Відновлення доступу до сторінки

 

Як увійти на сторінку «ВКонтакте» без реєстраційних даних

 

Якщо ви забули реєстраційні дані, відновлювати доступ звичайним способом - марно. Але можна діяти інакше: відкрийте ВК, натисніть кнопку «Забули пароль?». Відкриється форма відновлення: під полем, де потрібно вказати телефон або електронну пошту, знайдіть посилання "натисніть сюди» і перейдіть по ній.

Відновлення доступу до сторінки

На екрані відкриється нова форма. У ній ви можете вказати не електронну пошту або логін, але посилання на вашу сторінку, після чого потрібно натиснути «Далі». З'явиться ще одна форма для заповнення, на цей раз дуже докладна. У ній потрібно буде вказати стару адресу електронної пошти і нові дані, старий і новий телефонний номер, а також паролі. Якщо паролів ви не пам'ятаєте, потрібно заповнити ще більш детальну електронну форму. Вказуйте якомога більше даних, від цього залежить шанс відновити акаунт.

Цю заявку отримає адміністрація, вона розгляне її тільки при наявності двох зображень документа. Не намагайтеся обдурити соцмережа, приклавши тільки одне зображення або скориставшись чужими документами. Адміністрація не прийме таку заявку. Зате якщо ви все виконайте правильно, дуже скоро зможете увійти в обліковий запис.

Відновлення доступу до сторінки

 

Які можуть виникнути труднощі при вході

 

Труднощі з авторизацією виникають, коли ви забуваєте пароль або логін. Зазвичай, щоб авторизуватися в соцмережі, необхідно вказати електронну пошту або номер мобільного. Якщо соцмережа пише, що ви ввели неправильні дані, переконайтеся, що коректно написали адресу електронної пошти або мобільний номер. Користувачі часто використовують кілька ящиків, тому перевірте, що ви вказали саме ту електронну адресу, на який був зареєстрований аккаунт.

Якщо ви впевнені в правильності номера або пошти, але соцмережа не дозволяє увійти в обліковий запис, для входу скористайтеся першим описаним способом: відновіть пароль. Якщо вас зламали і розсилають від вашого імені друзям прохання перерахувати гроші або рекламу, зайдіть в аккаунт і змініть пароль. Якщо ви не можете авторизуватися, відновіть доступ так, як це описано для користувачів, які забули пароль.

Не бійтеся, адміністрація соціальних мереж намагається захищати користувачів від шахраїв, тому після того, як ви підтвердите, що обліковий запис належить вам, зловмисники більше не зможуть ним користуватися. Проте, дотримуйтесь заходів безпеки: завжди виходите з облікового запису, якщо працюєте нема на домашньому комп'ютері, що не запам'ятовуйте коди доступу до сторінки на робочому або загальному ноутбуці.

Вконтакте
Pinterest