Як змінити ім'я в Facebook

admin FAQ

Більшість користувачів реєструються в Facebook під своїми справжніми іменами, але є й ті, хто вибирає псевдоніми, бере прізвиська або намагається зберігати приватність за рахунок вигаданого імені. Адміністрація соціальної мережі цього не вітає, хоча і не забороняє: Facebook не має нічого проти прізвиськ або приватності, але намагається боротися з фейк. Тому процедура зміни імені в соціальній мережі може виявитися непростим, навіть якщо у вас є всі підстави замінити прізвище.

Як змінити ім'я і прізвище

Зайдіть в аккаунт, відкрийте настройки - для цього потрібно клікнути по маленькому трикутнику на верхній панелі. На сторінці з'являться основні настройки аккаунта, серед яких - ваші ім'я, прізвище, по батькові. Вам залишається тільки вписати нові дані у відповідні поля і підтвердити зміни. Труднощі всього одна: робити це можна не частіше, ніж раз в 60 днів, таким чином мережу захищається від спамерів. Це одна з причин, за якими перед схваленням нового імені варто переглянути зміни і переконатися, що ім'я та прізвище написані правильно.

 

Як вказати псевдонім або дівоче прізвище

 

Щоб додати в профіль псевдонім, прізвище матері або прізвисько, необов'язково змінювати ім'я в обліковому записі. Відкрийте власну сторінку в Facebook, зайдіть в розділ «Про себе». Справа з'явиться невелике меню, в якому буде пункт «Подробности» або «Додаткова інформація про вас». У цьому розділі можна додати до основного імені псевдонім, ім'я, дане при народженні, або прізвисько. Потрібно тільки вписати прізвисько в рядок і натиснути «Зберегти зміни». Прізвище, псевдонім або дівоче ім'я будуть відображатися в розділі «Про себе», а якщо хочете, щоб вони відображалися поруч з основним ім'ям, поставте галочку напроти пункту «Показувати нагорі профілю».

 

Як змінити адресу облікового запису

 

У кожної сторінки в Facebook є адреса, який відображається після www.facebook.com/. За замовчуванням він складається з цифр, але ви можете полегшити іншим пошук вашого аккаунта, створивши коротку назву. Якщо раніше адресу вашої сторінки був www.facebook.com/0101010101, то після змін він перетвориться, наприклад, в www.facebook.com/probuemnoviy.

Загальні настройки аккаунта

Для цього відкрийте «Налаштування»: під своїм ПІБ ви побачите рядок «ім'я користувача» - відредагувати потрібно саме її. Введіть коротку адресу і підтвердіть зміни. Вибираючи назву сторінки, пам'ятайте, що змінити адресу можна тільки один раз, тому, якщо зараз вам 18 років і ви вважаєте дотепним створити адресу «krutoyhrendimon», то коли ви станете директором міжнародної фірми, викладачем в університеті або місіонером в Африці, змінити таку адресу ви вже не зможете. Крім того, в назві можна задіяти тільки латиницю і цифри, а деякі слова соціальна мережа і зовсім може відхилити.

Вконтакте
Pinterest