Як змінити номер телефону вконтакті?

admin FAQ

Як змінити номер телефону вконтакті? Часто запитують "як змінити номер телефону вконтакті вказаний при реєстрації?"

Для тих, хто цього не знає. Потрібно перейти на сторінку vkontakte.ru/restore.php у вашому браузері. Далі заповнити запропоновану заявку. Рекомендую ознайомитися з правилами від яких залежить успіх розгляду вашої заявки. Для ідентифікації Вас як власника сторінки необхідне підтвердження особи. В якості нього необхідно докласти два зображення у форматі JPG:

  • Скан або чітку фотографію ідентифікує Вас документа (паспорт, студентський або учнівський квиток, пропуск на роботу, водійські права ...)
  • Ваша малюнок поруч з монітором, на якому видно дана форма із заповненими полями.

Увага! Якщо буде відсутнє будь-яке з двох необхідних зображень чи буде докладено зображення, що не має відносини до підтвердження особистості, заявка буде відхилена без розгляду. Також можете переглянути статтю - як розблокувати сторінку в контакті

Змінити свій номер телефону vkontakte

І хоча я раджу прочитати статтю Як видалити сторінку в контакті, і видалати її, але з 19 серпня 2010 Ви можете змінювати номер телефону, до якого прив'язана ваша сторінка, за пару хвилин в Налаштуваннях, якщо у Вас є доступ до колишнього номеру, якщо ні, цей процес з метою безпеки розтягнеться на 14 днів. Таким чином Ви зможете отримувати SMS-повідомлення на Ваш діючий номер і це ще надійніше убезпечить вашу сторінку від крадіжки. А якщо щось подібне сталося, то читайте як відновити сторінку в контакті.

Слідуючи цим простим правилам можна дуже просто змінити номер телефону вконтакті.

Вконтакте
Pinterest