Адаптер для шифрування даних на USB-накопичувачах

admin Новинки гаджетів

Адаптер для шифрування данихЗберігати важливу конфіденційну інформацію на USB-флешках дуже небажано, адже вони можуть бути втрачені або вкрадені, тим не менше з-за зручності такого способу передачі даних багато хто йде на ризик.

Щоб не допустити потрапляння цінної інформації, що зберігається на портативних USB-накопичувачах, в чужі руки, можна скористатися таким девайсом, як Hiddn Crypto Adapter, який підключається між флешкою або зовнішнім жорстким диском і USB-портом персонального комп'ютера і здійснює шифрування всіх даних за допомогою 256-бітового алгоритму AES.

Доступ до інформації зможе одержати тільки той, хто має спеціальну смарт-карту, на якій зберігаються ключі шифрування, і при цьому знає правильний PIN-код, який вводиться на вбудованій клавіатурі.(Ще один варіант -SanDisk Ultra з ПЗ для шифрування)

Hiddn Crypto Adapter працює абсолютно прозоро для операційних систем та іншого програмного забезпечення, так що застосовувати цей пристрій зможуть користувачі будь-яких комп'ютерних платформ. Шифрування ведеться в реальному часі без затримок, а максимальна швидкість передачі даних обмежена протоколом USB.

На жаль, на сайті виробника відсутня інформація про вартість цього корисного гаджета - пропонується лише зв'язатися по електронній пошті з відділом продажів.

P.S. оригінальний гаджет - Бритвений шолом

Вконтакте
Pinterest