Apple хоче забезпечити Magic Mouse дисплеєм

admin Новинки гаджетів

Компанія Apple незабаром, ймовірно, дещо змінить функціонал миші Magic Mouse. Згідно з новими патентами, «яблучні» хочуть забезпечити мишу сенсорним мультитач-дисплеєм.

На дисплеї буде відображатися інформація різного типу. Як видно на зображенні, на екран можна, наприклад, винести калькулятор, а сенсорна панель миші буде служити цифровими клавішами. Apple не збирається позбавлятися від лівої і правої кнопок - зміни торкнуться лише центральної частини маніпулятора.

Також в патенті описується принцип віртуальної клавіатури. Кожній клавіші можна призначити певне значення і легко повернути все в початковий стан. Крім того, пропонується встановити тактильний моторчик зворотного зв'язку, щоб користувач при натисканні кнопки відчув реакцію.(Читайте також про Миша-сканер від LG)

magic-mouse-b.jpg

З урахуванням того, як популярна технологія мультитач в сучасних гаджетах і наскільки практичною може виявитися віртуальна програмована клавіатура для тих, хто часто користується клавіатурою з різними цілями, розробка Apple має потенціал стати хітом, якщо, звичайно, дістанеться до ринку.

Вконтакте
Pinterest