Archive Eye: дивний підхід до прихованої зйомки

admin Новинки гаджетів

Archive Eye: дивний підхід до прихованої зйомкиПрихований фото і відеозапис - досить неоднозначна тема, що граничить з порушенням закону в ряді країн. Тим не менш, різні підходи до здійснення подібного виду зйомки, все ж, практикуються. Неординарне бачення повсякденної відеоархівації або лайфлоггінга, яке може трактуватися як приховане спостереження, запропоновано в проекті камери Archive Eye.

Електронні гаджети, призначені для фіксування життя, зустрічають неоднозначну реакцію з боку громадськості. Найчастіше люди поводяться неприродно при вигляді об'єктива, внаслідок чого сама задумка втрачає сенс. Щоб відвернути оточуючих від думок про те, що їх знімають, Archive Eye поставляється з чохлом, який не заважає камері продовжувати працювати.

Яскравий дизайн, явно орієнтований на жіночу аудиторію, здається нелогічним ходом, адже маскування залучатиме до себе не менше уваги, ніж камера без чохла. З іншого боку, не виключено. Що мета всього проекту, в знятті психологічного бар'єру. Як би то не було, сам гаджет володіє кутом огляду 136 градусів і комплектується п'ятьма сенсорами - у тому числі, для розпізнавання руху і геотеггінгу. Передбачено і повідомлення зі смартфоном за допомогою Bluetooth.

Кричущий дизайн маскувальної сумки був розроблений дизайнером Lulu Guinness. Вартість Archive Eye становить близько 660 доларів.

Вконтакте
Pinterest