Atheer One - розумні окуляри з підтримкою 3D

admin Новинки гаджетів

Atheer One - розумні окуляри з підтримкою 3DНещодавно на краудфандинговому сайт Indiegogo з'явився проект розумних окулярів Atheer One. З 100 000 доларів, необхідних для запуску новинки в серійне виробництво, зібрано вже 128 тисяч, а до кінця кампанії залишається більше двох тижнів. Іншими словами, гаджет знайшов відгук серед потенційних покупців.

По суті, в арсеналі Atheer Labs (компанії - виробника ) дві моделі: Atheer Dev Kit і the Atheer One. Поставки першої моделі намічені на початок цього року, другий - на кінець. Пристрої працюють у зв'язці з Android-смартфоном; підключення здійснюється через порт micro-USB. Відображуваний очками Atheer One контент за форматом аналогічний зображенню на 26-дюймовому екрані, розташованому за півметра від користувача. Для моделі Dev Kit розмір трохи менше - 15 дюймів.

Підлаштовуючись під кожне око окремо, дисплеї здатні показувати картинку в 3D. У свою чергу, пара камер на 5 МП (в Dev Kit) або 8 МП (в One) дозволяє генерувати об'єкти доповненої реальності і розпізнавати жести. Пристрій базується на процесорі Snapdragon і має порти HDMI і USB, а також модулі WiFi, Bluetooth і GPS. Вартість Atheer One становить 500 доларів. Набір Dev Kit обійдеться покупцям вдвічі дорожче.

Вконтакте
Pinterest