Аудіолампа

admin Новинки гаджетів

Audio Light BulbВи хочете розмістити аудіосистему в квартирі так, щоб не заважали дроти? А може, у вас є бажання послухати музику в спальні, але так, щоб всі сусіди не прокидалися від звуку потужних колонок, розташованих у вітальні? У цих та багатьох інших випадках можна скористатися оригінальним рішенням - аудіолампой Audio Light Bulb.

Це пристрій являє собою 10-ватний бездротової динамік з вбудованими світлодіодами, яскравість яких порівнянна з 60-ватної лампою. Audio Light Bulb встановлюється в стандартний патрон, а звук на аудіолампу передається від спеціального бездротового передавача, радіус дії якого становить 15 м.

Передавач можна підключити до iPod/Phone, який має 30-піновий інтерфейсний коннектор, або до будь-якого іншого джерела звуку завдяки наявності стандартних аудіовходів. Є пульт дистанційного керування, що дозволяє управляти гучністю, відтворенням музики і рівнем освітлення.

Розміри лампи динаміка 89 (діаметр) х152 мм, а бездротового передавача 89х89х13 мм. На жаль, ціна такої лампи влаштує далеко не всіх - вона становить 300 доларів США.

P.S. Цікавий гаджет - гібридний сканер відбитків пальців

Вконтакте
Pinterest