Autographer - фотохроніка кожного дня

admin Новинки гаджетів

Autographer - фотохроніка кожного дняВести щоденник - заняття, яке припаде до душі далеко не кожному. І все ж, навіть серед тих людей, яким ведення подібних записів не до душі, знайдуться особи, охочі пам'ятати про самих себе більше. Уявіть собі, наприклад, що ви хотіли б освіжити в пам'яті події насиченого подіями уїкенда, або, навпаки, завантаженого робочого дня. У подібних ситуаціях фотографія може коштувати тисячі слів - саме в цьому і полягає цінність такого гаджета, як Autographer.

Нова камера, призначена для створення Фотохроніки, від початку була орієнтована на людей, які страждають від вікової деменції або інших захворювань, що впливають на пам'ять. Тим не менш, такий пристрій може принести значну користь і здоровим людям, адже сучасні темпи життя нерідко заважають нам запам'ятовувати дуже важливі дрібниці.

Принцип дії Autographer дуже простий: камера, яку необхідно носити на одязі, робить фотографії автоматично з певним інтервалом. Новинка оснащена необхідними датчиками, що дозволяють їй одержувати знімки оптимальної якості в різних умовах.

Новий гаджет повинен з'явитися у продажу в осяжному майбутньому за ціною, що становить, приблизно, 650 доларів.

Вконтакте
Pinterest