Babolat Play Pure Drive - перша в світі тенісна ракетка з можливістю мережевого підключення

admin Новинки гаджетів

Babolat Play Pure Drive - перша в світі тенісна ракетка з можливістю мережевого підключенняФранцузький виробник снарядів для великого тенісу Babolat, ракетками якого грає низка зірок першої величини, офіційно представив інноваційне рішення - Play Pure Drive, першу в світі ракетку з можливістю підключення до мереж.

За словами глави компанії Еріка Баболь, ракетка стала результатом 10 років досліджень і широкомасштабних випробувань. Підключення зробить гру в теніс ще більш захоплюючою завдяки можливості стежити за вдосконаленням своєї гри, порівнювати свої результати з результатами друзів і т.д.

У ручку ракетки вбудовані датчики. Снаряд збирає інформацію про силу удару, місці торкання зі струнами, а також про типи використаних ударів, загальній кількості ігрового часу і т.д. Це дозволяє проаналізувати витривалість і техніку гравців, і відстежити прогрес в ігрових навичках.

Після закінчення гри інформація передається на смартфон через Bluetooth або на комп'ютер через USB. Її можна переглядати на будь-яких пристроях, включаючи планшетники. Викладати дані в Мережу можна за допомогою окремого додатка.

Новий гаджет надійде в продаж у США в грудні цього року, а на наступний рік заплановано вихід в інших країнах. Рекомендована ціна - 400 доларів.

Вконтакте
Pinterest